*** AKTUALNE MAPY METEO NA NASZYCH STRONACH. *** |  *** ZAMÓW PROFESJONALNY MONITORING OSTRZEGAWCZY O ZGROŻENIACH SMS-em I EMAIL-em ***  | *** WAŻNE OSTRZEŻENIA METEO CZYTAJ NA WWW.METEOALARM.PL *** | *** ZAMÓW OSTRZEŻENIA ORAZ PROGNOZY POGODY ZA DARMO NA EMAIL ***
Profesjonalna prognoza pogozy oraz ostrzeżenia meteorologiczne SMS.

Szczegółowe prognozy i ostrzeżenia dla regionu, miasta, gminy,
powiatu, firm, instytucji,
centrum zarządzania
kryzysowego
i jednostek operacyjnych.

Dodatkowo ostrzeżenia
wysyłane jako SMS.

Testuj usługę »
Prognozy pogody i ostrzeżenia meteo-
rologiczne na email.

Chcesz wiedzieć co będzie się działo w pogodzie?

Teraz możesz za darmo otrzymywaćBr> prognozy pogody z opisem synop-
tycznym oraz aktualne
ostrzeżenia o zagroże-
niach na email.

Zamów bezpłatną
usługę »
PROMOCJA - FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z profesjonalnego monitoringu ostrzegawczego oraz otrzymywaniem prognoz ostrzegawczych, a także przetestowaniem naszych usług za darmo w zakresie prognozowania szczegółowego dla wybranego regionu miasta, powiatu, gminy itd. to prosimy wypełnić poniższy formularz. Usługa przeznaczona jest obecnie dla firm, instytucji, centrum zarządzania kryzysowego oraz jednostek operacyjnych, a także od teraz dla osób prywatnych. W treści prosimy podać dane urzędu, instytucji, firmy lub własne dane personalne do kontaktu oraz jakiego regionu będzie dotyczyć prognoza i ostrzeżenia meteorologiczne tj. np. nazwa miasta, powiatu, wybranego regionu kraju itd. Po otrzymaniu pełnych informacji odpowiemy na Państwa zapytanie i prześlemy stosowna ofertę.

Nasza firma ostrzega oraz informuje na bieżąco coraz wiekszą liczbe instytucji, firm oraz osób prywatnych o ekstremalnych zagrożeniach meteorologicznych o czym przekonali się wielokrotnie nasi odbiorcy, a nasze referencje i informacje, które podajemy same świadcza o naszych usługach i ich jakości. Do ekstremalnych zjawisk jakie przewidzieliśmy i przewidujemy można zaliczyc ostatnie nawałnice i tornada, a także intensywne opady deszczu, śnieżyce, bardzo silne porywy wiatru, powodzie i zalania, upały, silne mrozy oraz wiele innych. 
* Wszystkie pola zaznaczone gwiazdką muszą zostać wypełnione.
Data i godzina:
Z komputera:
Nazwisko i imię:*
E-mail:*
Telefon:
Treść:*
Podaj kod z obrazka:*