*** AKTUALNE MAPY METEO NA NASZYCH STRONACH. *** |  *** ZAMÓW PROFESJONALNY MONITORING OSTRZEGAWCZY O ZGROŻENIACH SMS-em I EMAIL-em ***  | *** WAŻNE OSTRZEŻENIA METEO CZYTAJ NA WWW.METEOALARM.PL *** | *** ZAMÓW OSTRZEŻENIA ORAZ PROGNOZY POGODY ZA DARMO NA EMAIL ***
Profesjonalna prognoza pogozy oraz ostrzeżenia meteorologiczne SMS.

Szczegółowe prognozy i ostrzeżenia dla regionu, miasta, gminy,
powiatu, firm, instytucji,
centrum zarządzania
kryzysowego
i jednostek operacyjnych.

Dodatkowo ostrzeżenia
wysyłane jako SMS.

Testuj usługę »
Prognozy pogody i ostrzeżenia meteo-
rologiczne na email.

Chcesz wiedzieć co będzie się działo w pogodzie?

Teraz możesz za darmo otrzymywaćBr> prognozy pogody z opisem synop-
tycznym oraz aktualne
ostrzeżenia o zagroże-
niach na email.

Zamów bezpłatną
usługę »
PROGNOZA NA EMAIL - FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Usługa "Prognoza na email" dostępna jest dla każdego i całkowicie za darmo. Prognoza obejmuje pogodę i ostrzeżenia meteorologiczne dla Polski. Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem codziennych prognoz z opisem sytuacji synoptycznej na dany dzień oraz aktualnych ostrzeżeń o nadchodzących zagrożeniach w naszym kraju to prosimy wypełnić poniższy formularz.

W formularzu należy podać email, na który mają być przesyłane prognozy i ostrzeżenia, a w treści wiadomości miejscowość i województwo jakiego ma dotyczyć, np. "krosno, podkarpackie". Po uruchomieniu usługi użytkownik będzie otrzymywał codziennie prognozy i ostrzeżenia meteorologiczne, a także oferty od naszej firmy. W każdej chwili można zrezygnować z usługi wysyłając do nas ten sam poniższy formularz wpisując w treści wiadomości słowo "STOP". 
* Wszystkie pola zaznaczone gwiazdką muszą zostać wypełnione.
Data i godzina:
Z komputera:
E-mail:*
Treść:*
Podaj kod z obrazka:*